W I LOFT U łączymy dwa obszary - projektujemy komercyjne i prywatne wnętrza oraz produkujemy autorskie rozwiązania meblowe.

SPRAWIMY, ŻE ZAKOCHASZ SIĘ W SWOIM
WNĘTRZU

Meble i Rozwiązania Modułowe

Nasze meble są nowoczesne i funkcjonalne, idealnie dopasowują się do wymagań klientów oraz specyfiki ich przestrzeni. Projektujemy i wykonujemy specjalistyczne rozwiązania meblowe dostosowane do potrzeb każdej branży. Materiały nabywamy wyłącznie u lokalnych dostawców, wspierając polski biznes.

Projektowanie i Aranżowanie Wnętrz komercyjnych i prywatnych

Tworzymy wnętrza pod klucz zgodnie z aktualnymi trendami oraz jesteśmy w stanie elastycznie wpleść nasze autorskie rozwiązania meblowe do już istniejących przestrzeni, uwzględniając ich charakter, rozkład oraz specyfikę.

Profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście

Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie precyzyjnie planować harmonogram i wycenę realizacji, optymalizując ich koszt. Naszą zasadą jest uczciwość oraz przejrzystość współpracy. Decydując się na podjęcie z nami współpracy, zyskasz gwarancję, że Twój projekt zostanie wykonany w sposób precyzyjnie dostosowany do Ciebie i Twojej firmy.

DOSTARCZAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE.

Dzięki naszemu holistycznemu podejściu tworzymy nowoczesne, funkcjonalne, przyjazne oraz spójne wizualnie przestrzenie biurowe, restauracyjne i handlowe, a także miejsca spotkań towarzyskich. Nasze projekty powstają w duchu Resimercial Design.

Poznaj nasz zespół

NASZE REALIZACJE

Mamy przyjemność zarekomendować firmę NAKATO, jako doskonałego współpracownika.
Usługi na każdym etapie współpracy były świadczone terminowo i z pełnym profesjonalizmem, co wyczerpało nasze oczekiwania. Firma Nakato uwzględniała nasze życzenia, nadając im cechy indywidualnego.

Justyna Kałuża
Projects Development Director

Szybka metamorfoza nowoczesnego wnętrza

Odświeżenie wnętrza lub nadanie mu konkretnego charakteru nie zawsze wymaga czasochłonnych prac renowacyjnych. Stylowy wygląd mieszkaniu można nadać dzięki nowoczesnym dodatkom do wnętrz. W ten sposób sprytnie ukryjemy także niewielkie, ale szpecące mankamenty. Pomoże nawet prosty regał, lustro w złotej ramie lub czarny industrialny wieszak.

Złote dodatki w nowoczesnych wnętrzach

Złote dodatki do nowoczesnych wnętrz pięknie rozświetlają pomieszczenia, ożywiają je i nadają charakteru. Złoto to w końcu nieśmiertelny element dekoracji, król zdobnictwa i ornamentyki, nie tylko w przypadku wyrobów jubilerskich. Nierozerwalnie łączy się ze stylem glamour, ale dobrze wypada również w otoczeniu naturalnych materiałów.

Złote dodatki w łazience

Trendy łazienkowe przychodzą i odchodzą, tak jak wiele nurtów dekoracji wnętrz. Są jednak elementy, które doskonale wpisują się w każde otoczenie – eleganckie i ponadczasowe, nadające każdemu wnętrzu odrobinę luksusu. W łazience taką rolę mogą pełnić złote dodatki, które cieszą się niesłabnącą popularnością już od lat.


01
Analiza potrzeb

Podczas naszego pierwszego spotkania określamy zakres projektu i współpracy, określamy Twoje preferencje i oczekiwania względem projektu, wstępnie szacujemy budżet oraz przygotujemy i podpiszemy umowę.

04
Konsultujemy projekty

Konsultujemy zaprezentowane projekty oraz wybieramy ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Na tym etapie możemy wprowadzić również zmiany do projektu, aby całkowicie spełnił Twoje potrzeby.

JAK PRACUJEMY?
02
Działamy

Przystępujemy do inwentaryzacji, ustalenia wymogów funkcjonalnych, określamy wymogi i przepisy budowlane oraz prawne, przygotowujemy koncepcyjne propozycje i układy wnętrza oraz szacujemy harmonogram.

05
Produkcja mebli

Produkujemy meble zgodnie z uprzednio określonymi wymogami.


03
Realizujemy projekt

W czasie trwania trzeciego etapu prac nad Twoim zamówieniem wykonujemy projekty wnętrza i wizualizacje zgodnie z określonymi uprzednio parametrami i wymogami oraz przepisami budowlanymi.

06
Realizacja pod klucz

W ostatnim etapie wykonujemy kompleksową realizację i aranżację wnętrza pod klucz.

Projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje dla polskich i zagranicznych firm, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Na co dzień pomaga ludziom spełniać marzenia o posiadaniu swojego kawałka świata. W I LOFT U zajmuje się projektowaniem prostych, modnych i funkcjonalnych mebli.

Natalia Siedlecka

Analityczny umysł i artystyczna dusza w jednym. Łączy wiedzę inżynierską z praktyką. W I LOFT U stanowi połączenie między biurem projektowym a warsztatem rzemieślniczym. W swojej pracy poszukuje nowatorskich rozwiązań i oryginalnych form, które przetrwają próbę czasu.

Tomasz Bernat

Spełnij marzenia o wyjątkowym wnętrzuZapytaj o ofertę