Sprawna przeprowadzka? Zrobimy to za Ciebie.

sprawna przeprowadzka

Sprawna przeprowadzka? Brzmi jak dobry żart, prawda? Na pewno nie z nami. Doskonale znamy to uczucie ekscytacji, która zmienia się w stres związany z pakowaniem, rozpakowywaniem, przekładaniem i układaniem.  Wielokrotnie wraz z naszymi klientami uczestniczyliśmy w procesie tworzenia nowoczesnych loftowych wnętrz, które można pokochać od pierwszego wyobrażenia. Bazując na naszym doświadczeniu, proponujemy usługę, dzięki której wszystkie rzeczy związane z organizacją przeprowadzi zrobimy za Ciebie, a Ty możesz świętować zmianę w Twoim życiu. 

Dajemy więcej niż remont 

Jeśli czytając o wspomnianym „pakowaniu, rozpakowywaniu, przekładaniu i układaniu” przypominasz sobie swoje wcześniejsze doświadczenia i wiesz, jak wpłynęło to na Twoje nerwy, to nie musisz się już kłopotać. Dzięki naszej usłudze Inny poziom komfortu unikniesz wszystkich koniecznych, ale mało przyjemnych prac. Sprawna przeprowadzka jest możliwa właśnie z nami. Wyręczymy Cię w:

  1. Segregacji rzeczy
  2. Pakowaniu ubrań, książek i innych osobistych przedmiotów
  3. Wyniesieniu mebli oraz innych sprzętów domowych.

Na takie działania mamy konkretny plan. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do pakowania, prace prowadzimy systematycznie i organizujemy działania tak, by wszystko odbyło się bezproblemowo i szybko. Sprawna przeprowadzka to dla nas gratka.

Staramy się, by na ten czas w Twoim domu nie panował rozgardiasz, a po podłodze nie walały się niepotrzebne rzeczy, z którymi nie za bardzo wiesz, co zrobić.

Sprawna przeprowadzka

Ty wypoczywasz…

Nie ma znaczenia, czy na czas remontu wypoczywasz nad morzem, w ośrodku SPA, czy też po prostu chwilowo przeniosłeś się do mieszkania teściów lub znajomych. W każdym wypadku można uznać to za wypoczynek, bo nie musisz się martwić tym, co dzieje się z Twoimi rzeczami i, czy gdziekolwiek znajdzie się dla nich miejsce.

Organizacja przeprowadzki lub prac remontowych obejmuje także profesjonalne magazynowanie wszystkich przedmiotów i mebli. Rzecz jasna, każda z nich zostanie potraktowana należycie, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Każdy mebel zostanie zabezpieczony tak, by podczas transportu i magazynowania „włos mu z głowy nie spadł”. Szkła, porcelana, cenne obrazy, antyki, sprzęt elektroniczny? Nie ma problemu.

Zabezpieczymy także dokumenty – i przed zniszczeniem, i przed wścibskimi oczami osób trzecich. Gwarantujemy, że nikt nie będzie miał dostępu do Twoich osobistych rzeczy. Po prostu nam zaufaj i się zrelaksuj. Sprawna przeprowadzka to dla nas bułka z masłem 😉

sprawna przeprowadzka

… my tworzymy wnętrze dla Ciebie

Gdy Twój dom jest już gotowy, wnosimy wszystkie rzeczy i układamy je dokładnie tam, gdzie jest ich miejsce. Po raz kolejny ważny jest Twój głos i to, jak chcesz poukładać swój dobytek. Rozlokujemy wszystko tak, byś nie miał problemu z używaniem swoich rzeczy.

Dzięki temu, że rozpakowywanie idzie nam tak samo szybko, jak pakowanie, bardzo szybko będziesz mógł wprowadzić się i po prostu zacząć mieszkać. Wystarczy powiedzieć „nie” półśrodkom, mieszkaniu z kartonami, odkładaniu rozpakowywania „na kiedyś”, miotaniu się pomiędzy na wpół wypakowanymi ubraniami, nerwowemu szukaniu ulubionej książki lub tego konkretnego kubka do herbaty.

Pokochaj swoje mieszkanie, a ono odwdzięczy Ci się przytulną atmosferą, z naszą (nie)małą pomocą.

Sprawna przeprowadzka

Sprawna przeprowadzka

Sprawna przeprowadzka to usługa, dzięki której szybko i bez zbędnego choasu zmnienisz miejsce zamieszkania. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.